Pagan UO 2005, Türkiye

Pagan Ultima Online Shard

Pagan UO, Türkiye Ultima Online Literatürü'ne adını Altın Harfler ile yazdırmış bir sunucudur. 

Pagan UO; tamamen eğlence amacıyla 2004' yılında Ultima Online Türkiye Dünyası'nda yerini almıştır. Gerek oyun hesapları gerekse oyun içi eşyaları tamamen ücretsiz olup; dürüstlük, ilgi ve adil yaklaşım ön plana alınarak eğlence amacıyla işletilen bir sunucudur.

Pagan Ultima Online

Pagan Ultima Online

Ultima Online Türkiye'de tam olarak 1998 senesinde aktif olarak oynanmaya başlamıştır. Seneler içerisinde oyundan beklentiler değişiklik göstermiş ve yayımlanan scriptler ile gerek geliştirilerek gerekse değiştirilerek birçok değişikliğe uğramıştır.

“Pagan UO, Ultima Online Dünyası'nda Role Play olarak tekrar aktif olacaktır. ”

Ultima Online oyununun kökeni olan Role Play (Rol Oyunu) yerini zamanla PP ve PVP modlarına bırakmıştır. Ultima Online Türkiye'de oynanmaya başladığı yıllarda skill kasmak, craft yapmak ya da Chaos/Order Savaşları yapmak daha ön plandaydı. Günlük 0,1 skill almak için saatlerce uğraş vermek gereken sunucular mevcuttu. Zamanla değişerek 1 günde 7x skille sahip olabileceğimiz sunuculara ve hatta Action amacı ile direkt tüm skillere sahip olarak başlanabilen PvP sunucular oluştu.

Pagan UO Yönetim Kadrosu

Profesyonel Yönetim


İyi Yönetim Tecrübe İle Doğru Orantılıdır.

Kalite bizim için önemlidir!

 • Yazılım - Script

  Pagan UO Yönetimi; oyunculardan gelen taleplere istinaden standart çerçeveyi bozmadan her tür script yazılımını kodlayabilmektedir.

  Fikirleriniz bizim için değerlidir.

 • Tasarım - World Build

  Pagan UO; dünya üzerinde her türlü çizimi yapabilmektedir. Harita alt yapısını bozmadan her türlü çizime sıcak bakmaktadır.

  Tasarım sadece çizmek değildir.

 • Yönetim

  Pagan UO; Yönetim Kadrosu'nun Ultima Online Dünyası'nda uzun yıllar edindiği tecrübe ile her daim kaliteyi ön planda tutarak, eşi ve adil yaklaşımlı bir hizmet vermektedir.

  Dürüstlük farkımızdır.